Vitajte na našom webe

 

Ľudstvo skúma nekonečnosť vesmíru, objavuje jeho zákutia a snaží sa zachytiť signály ktoré by hovorili o tom, či v jeho ďalekých hlbinách existuje život. Celkom blízko však máme ešte jeden vesmír, možno rovnako neprebádaný, vesmír nášho vnútorného života, vnútorného sveta. Ľuda autizmom sú príkladom toho, ako veľmi je niekedy náročné preskúmať a pochopiť signály, ktoré k nám prichádzajú z vnútorného sveta človeka, ktorého máme úplne na dosah ruky. Pozývam Vás na dobrodružstvo objavovania ciest, ktorými môžeme vyjsť v ústrety a porozumieť signálom, ktoré ku nám vysielajú, aj keď sa zdajú nepochopiteľné a zmätené. Keď im vyjdeme v ústrety do polovice cesty, budú aj oni schopní lepšie porozumieť a fungovať v našom svete. 

Inklúzia, ľudské práva a ich obhajovanie, zručosti pre inkluzívne vzdelávanie a mnoho iného.

Programy a konzultácie pre rodiny a deti i dospelých s poruchami autistického spektra a ostatnými formami problémového správania.

Ponúkame predovšetkým chýbajúce služby a podporu pre rodiny s deťmi s poruchami autistického spektra formou online kurzov a konzultácií, vzvelávacích programov a podporných aktivít. 

História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míľnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.